5. 9. TFA Hať

10 Zář

Hať, 5.9.2015 – Uplynulou sobotu se také konalo TFA v Hati na Opavsku.

Ve startovní listině jsme měli hned dvojí zastoupení – Janu Kolibovou a Deny Izvorskou.
Závodník po startu roztáhl dvě hadicová vedení, přenesl dva barely s vodou, provedl 60 úderů kladivem v hammerboxu, transportoval figurínu, vylezl na lešení a vytáhl tam závaží, smotal hadici B, překonal dvoumetrovou bariéru, na závěr vyběhl a seběhl dvě patra v budově základní školy.
V sedmičlenné ženské kategorii obsadila Deny letos již potřetí čtvrté místo. Naopak Janě se dařilo více a o necelé dvě vteřiny vyhrála.
Letos nás ještě čeká minimálně TFA ve Štramberku (19.9. závěrečný díl Poháru ředitele HZS MSK), snad i v Karviné (10.10.) a Závišicích (17.10.). Český pohár TFA vyvrcholí 17.9. v Kroměříži.

Celkové pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – závodník – družstvo – výsledný čas

1. Zdeněk Janoš (Hať) – 3:13,06
2. David Pašek (Bohuslavice) – 3:14,91
3. Miroslav Hanel (Darkovice) – 3:28,45
4. Jakub Slováček (Růžďka) – 3:32,73
5. Miroslav Balada (Bobrovníky) – 3:35,70
6. Tomáš Goldenstein (Bobrovníky) – 3:37,36
7. Lukáš Mučka (Šilheřovice) – 3:42,12
8. Walter Groer (HZS MSK Zábřeh) – 3:44,02
9. Michal Majkut (Troubelice) – 3:46,78
10. Jan Koterec (Darkovice) – 3:50,05
11. Ondřej Fabián (Petřvald) – 3:51,12
12. Marek Hanel (Darkovice) – 3:52,53
13. Jiří Pašek (Bohuslavice) – 3:54,14
14. Václav Koterec (Darkovice) – 3:59,03
15. David Žídek (Hať) – 4:02,52
16. Jaroslav Gabrhelík (Kostelany) – 4:04,05
17. Vojtěch Volný (Dolní Benešov) – 4:04,91
18. Lukáš Žoffaj (Šilheřovice) – 4:10,27
19. Jakub Myslivec (Darkovice) – 4:12,06
20. Ondřej Habura (Píšť) – 4:16,50
21. Jakub Kamrad (Hať) – 4:19,27
22. Adam Ryš (Bohuslavice) – 4:25,30
23. Vojtěch Úlehla (Píšť) – 4:36,31
24. Marek Ondruf (Štěpánkovice) – 4:50,75
25. Martin Čecháček (Hať) – 5:04,02
26. Machač Slávek (Troubelice) – 5:09,42
27. Miroslav Brukner (Mokré Lazce) – 5:12,08
28. Norbert Závadský (Dolní Benešov) – 5:29,95

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – závodnice – družstvo – výsledný čas

1. Jana Kolibová (Metylovice) – 3:34,78
2. Lucie Bůbelová (Lačnov) – 3:36,62
3. Veronika Urbanová (Karolinka-Stanovnice) – 3:42,80
4. Denisa Izvorská (Metylovice) – 3:47,87
5. Nikola Šteffková (Bohuslavice) – 3:59,11
6. Karolína Mučková (Hať) – 4:21,23
7. Nikol Endlicherová (Kostelany) – 5:01,50

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.